ul. Bociana 4c, 31 -231 Kraków

  • Telefon: 603 623 063

  • Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt. 8:00 - 18:00, Sob. 9:00 - 15:00

zdjecia_slubne_krakow
slub_wesele_kamerzysta_fotograf_krakow
sesje_narzeczenskie_krakow
fotografia_plenerowa_krakow
kamerzysta_na_wesele_slask
filmowanie_wesel_dronem_4K_z_lotu_ptaka
Filmowanie_slubu_dronem_krakow
fotograf_slubny_slask
Kamerzysta_na_slub_slask_krakow
Kamerzysta_na_slub_wesele_krakow
Kamerzysta_fotograf_slubny_krakow
Fotografia_slubna_slask
filmowanie_dronem_4k_slask
previous arrow
next arrow


O nas

O firmie
Paul Film Video Productions


Idea stworzenia firmy PAUL FILM powstała w New Yorku współpracując z firmami branży: fotografia plenerowa, wideofilmowanie, fotografia ślubna, fotografia reportażowa, fotografia artystyczna, plener ślubny. Teren naszej działalności został przeniesiony z USA do Krakowa obejmując województwo małopolskie. Jednak dzięki reklamie rozszerza się on na inne obszary. Fotografia Ślubna i Wideofilmowanie  - to główna dziedzina, którą zajmują się doświadczeni  fotografowie i kamerzyści.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu w rozdzielczości 8K6K, 4K i FULL HD. Atutem aparatów i kamer SONY jest zapis materiału w rozdzielczości 8K, który stosowany jest w dzisiejszej kinematografii zapewniając wyśmienitą ostrość, kontrast i barwę obrazu. Realizujemy zamówienia z dziedziny: film reklamowy, film ślubny, film z uroczystości, konferencje, Studniówki,  film dokumentalny, promocyjny, reklamowy, instruktażowego. Fotografia i wideofilmowanie towarzyszy nam od dawna.

Posiadamy zezwolenie Kurii na filmowanie i fotografowanie w obiektach sakralnych.
Elegancja, piękno i nastrój uroczystości ślubnej to w naszym przekonaniu elementy, które w postaci ujęć filmowych zmontowanych w reportaż ślubny odnoszą się do wspomnień z dnia, jednego z najważniejszych w życiu naszego klienta. Plecamy: Kamerzysta na wesele i zdjęcia ślubne Kraków, wideofilmowanie.Zapisz się do newslettera

Telefon

603 623 063

E-mail

video@paulfilm.pl

Pracujemy w godzinach:

Pon.-Pt. 8:00-18:00, Sob. 9:00-15:00